SİİRT BITTIM SABUNU MUCİZELERİNİ SİZDE KEŞFEDİN..
SAÇ DÖKÜLMESİNE SON
SİPARİŞ HATTI:0542 368 50 37
http://www.bitkiselbittimsabunu.comhttp://www.bitkiselbittimsabunu.com

Cildin Mucizevi İlacı Bıttım Sabunu

Cildin Mucizevi İlacı Bıttım Sabunu

Hijyen her daim hayatımızda olması gereken bir kavramdır. Çünkü hayatımızı sürdürebilmemiz için daha doğrusu kaliteli ve sağlıklı bir şekilde sürdürebilmemiz için hijyene, temizliğe ihtiyacımız vardır. Hijyenin en önemli unsurları elbette sudur. Suya yardımcı olan sabun ise hayatımıza yüzyıllar önce girmiştir. Sabun o dönemlerde normal olarak zahmetli bir süreç sonunda elde edilebilmekteydi. Sabun suya yardımcı bir madde olarak hayatlarımızı olumlu yönde etkilemiş, hem yaşam kalitesini hem de yaşam süresini yükseltmiştir. O zamandan bu zamana herkes ve her şey gibi sabun da değişime uğramıştır. Zahmetli üretim süreçleri yerini fabrikada üretilen seri üretim sabunlara bırakmıştır. Bu durumun elbette iyi ve kötü yanları vardır. İyi yönünden bahseder isek, uzun sabun yapım süreçleri sona ermiş, herkes her zaman her daim sabuna ulaşabilmekte ve tam anlamı ile bir hijyen sağlamaktadır. Fakat kötü yönü şudur ki bu seri üretim içerisinde sabun üretimi birtakım kimyasallar yardımı ile yapılabilmektedir.

Bu durum sabunun doğasını bozmakta ve tamamen yarar ve temizlik sağlaması gereken sabun aksine, temizler gibi görünürken cildimize birçok kimyasal girmesine neden olmaktadır. Bu kimyasallar da elbette ki sağlıklı cildi dönüştürerek hastalıklı ve sorunlu bir cilt haline getirir. İşte bıttım sabunu burada devreye girerek imdadımıza yetişir. Tamamen organik bir şekilde üretilen bıttım sabunu içeriğinde de aynı şekilde organik bitkiler bulundurmaktadır. Siirt civarında çok fazla üretilen Siirt bıttım sabunu, bu yörede yetişen bıttım ağacının bitkisinden üretilmektedir. Yapımı birkaç gün ve birkaç kişinin hummalı çalışması ile süren Siirt bıttım sabunu bu doğal içeriği ile her türlü cilt problemine iyi gelmekte ve bu özelliğinin bilinmesi ile de oldukça talep edilme haline bürünen doğal bir sabun olmuştur.

Cilt Rahatsızlıkları İçin Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu faydaları kendini en iyi ciltte göstermektedir. Arındırma özelliğine sahip saf bitkilerden yapılan bıttım sabunu ciltte biriken kirleri temizler ve tıkanmış gözenekler sonucu ortaya çıkan tüm problemleri ortadan kaldırır. Bu kirlere elbette sabun artıkları ve içlerinde bulunan kimyasal izler de dahildir. Piyasadaki birçok sabun içerisinde farklı yapıda birçok kimyasal da içermektedir. Öyle ki bazı hijyen ürünleri araştırıldığında bu kimyasalların uzun süreli kullanımında sağlığımızda ciddi problemler çıkarabildiği sonucu çıkartılmıştır. Bu kimyasallar asla cilt ile temasının olmaması gereken niteliklere sahiptir ve ilginç bir şekilde her kişisel temizlik ürünü içerisinde bulunur. Bıttım sabunu faydaları en çok şu rahatsızlıklar üzerinde etki etmektedir:

  • Egzama
  • Sedef hastalığı
  • Sivilce
  • Mantar
  • Kepeklenme
  • Saç dökülmesi
  • Varis ağrılarının azalması

Bıttım sabununun antiseptik bir özelliği de vardır. Bu antiseptik yani mikrop öldürücü önemli özellik deride biriken bakteri tabakası oluşumunu hem engeller hem de oluşmuş bu zararlı tabakayı ortadan kaldırır. Bakterilerin üremesi birçok nedene bağlanabilir. Fakat genel olarak, kullandığımız hijyen ürünlerinin içindeki kimyasallar, yediğimiz yiyeceklerin bozulmaması ve uzun süre dayanmasına yönelik bu besinlerin içine konmuş farklı içerikli kimyasallar ve üzerine sürekli dışarda olduğumuz için çevrenin, arabaların tüm pisliklerinin yapışması gibi ana nedenler sıralayabiliriz. Hepsi birbirleri ile bağlantılı olan bu durumlar için olabilecek en doğal önlemleri almamız gerekmektedir. Bunların başında da tabi ki temizlik ve bıttım sabunu gelmektedir. Daha önce de belirttiğimiz gibi bıttım sabunu hiçbir şekilde herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Sadece doğal bir içerik ve doğal bir üretim sonucu ortaya çıkarılan bu sabun sadece ülkemizde değil dünyada da ünlüdür. Hiçbir şekilde yan etkisi bulunmaz aksine sadece size ve cildinize yarar sağlar. Birçok insan rahatsızlıkları için, tabi ki ciddi bir boyuta ulaşmamış ise, sadece bıttım sabunu kullanmaktadır ve oldukça da memnunlardır. Hatta tüm cilt ve saç temizliği için sadece bu sabundan yararlanan kişiler de mevcuttur. Sağlıklı insanların da bu sağlıklarını kaybetmesine yol açan kimyasal içerikli temizlik ürünleri yerine bıttım sabunu herkesçe tavsiye edilmektedir. Düzenli olarak kullanılan bıttım sabunu cildinizi düzeltmeye, gözeneklerinizin açılmasına ve yukarıda saydığımız tüm rahatsızlıkların giderilmesinde oldukça etkilidir. Tabi ki hiçbir iyileştirici unsur gibi bıttım sabunu da iki günde kendini göstermez. Sürekli ve düzenli kullanım sonucunda elde edeceğiniz sonuç ile bıttım sabunu sizin için rutin hale gelecektir.


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.bitkiselbittimsabunu.com
http://www.bitkiselbittimsabunu.com