SİİRT BITTIM SABUNU MUCİZELERİNİ SİZDE KEŞFEDİN..
SAÇ DÖKÜLMESİNE SON
SİPARİŞ HATTI:0542 368 50 37
http://www.bitkiselbittimsabunu.comhttp://www.bitkiselbittimsabunu.com

Bıttım Sabunu Faydaları

Bıttım Sabunu Faydaları

  1. El Dezenfektanı: Bıttım sabunu antiseptik özelliğe sahiptir. Bu sayede iyi bir mikrop öldürücü olarak görev yapar. El yıkamada her gün kullanılırsa el için gerekli olan temizliği sağlamış olur. Günlük kullanımda el sabunu olarak da rahatça kullanılabilir. Bir banyo sabunundan çok daha fazlasıdır.
  2. Kaşıntı: Kaşıntıya karşı son derece etkilidir. Kaşıntıyı giderir. Vücudunuzun herhangi bir yerinde kaşıntı varsa bıttım sabunun rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  3. Egzama tedavisi: Deride kızarıklık, şişme ve kaşıntı ile kendisini gösteren egzamanın kesin bir tedavisi yoktur. Görüntü ve kaşıntı olarak kişiyi çok rahatsız eder. Kaşımakla yaralar artar ve dayanılmaz hale gelebilir. Bıttım sabunu egzamanın verdiği rahatsızlığı azaltır. İyileşme sürecini hızlandırır. Kaşıntıya kesin bir çözümdür. Ayrıca iyileştirici özelliğinden dolayı egzama yaralarını hızlıca tedavi eder. Doğal olduğu ve kimyasal madde içermediği için rahatlıkla kullanılabilir.
  4. Sedef tedavisi: Deride kızarık ve kaşıntılı dokular oluşturarak seyreden kötü ve rahatsız edici bir hastalıktır. Hastalık sürekli ataklarla seyreden bir hastalıktır. Dayanılmaz bir kaşıntısı vardır. Kaşıntıyı tedavi eder. Ciltteki yarar ve tahrişleri giderir. Sedef hastalığına karşı çok etkili doğal bir sabundur.
  5. Sivilceyi yok etme: Aşırı yağlanma, dışarıdan çok fazla yağlı besin tüketme ve toz nedeniyle sık sık cildimizde sivilcelerle karşılaşıyoruz. Siirt bıttım sabunu cildi temizler ve kirlerden arındırır. Birçok kişinin vücudu sürekli sivilcelenmeye müsait bir yapıya sahiptir. Bu tür ciltler için bıttım sabunu birebirdir. Bu sayede sivilce oluşumuna engel olur. Var olan sivilceleri kolayca tedavi eder ve gözenekleri açar. Düzenli kullanım sayesinde tekrar sivilce oluşmaz ve kesin bir tedavi elde etmiş olursunuz.
  6. Mantar: Birçok mantar inatçıdır ve ilaç kullanımıyla bile geçmez. Bıttım sabunun mantarı geçirici özelliği vardır. Düzenli kullanım ile mantardan kurtulabilirsiniz.
  7. Antimikrobiyal: Bıttım Antimikrobiyal özelliğe sahiptir. Bu sayede cildi mikroplara karşı korur. Cildin arınıp temizlenmesini sağlar.
  8. Lekeleri giderme: Vücudumuzda oluşan yaralar, çizilmeler, sivilceler ve güneş gibi nedenlerle lekelenmeler olur. Ve bu lekelenmeler bizi çok rahatsız eder. Hepimiz kusursuz bir cilde sahip olmak isteriz. Kadın ve erkek fark etmeksizin ciltteki lekelenmeleri bıttım sabunu ile giderebilirsiniz. Sürekli kullandığınızda lekelerin kaybolduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.bitkiselbittimsabunu.com
http://www.bitkiselbittimsabunu.com