SİİRT BITTIM SABUNU MUCİZELERİNİ SİZDE KEŞFEDİN..
SAÇ DÖKÜLMESİNE SON
SİPARİŞ HATTI:0542 368 50 37
http://www.bitkiselbittimsabunu.comhttp://www.bitkiselbittimsabunu.com

DOĞAL ÜRÜNLERİN KARŞI KONULAMAZ ETKİLERİ

DOĞAL ÜRÜNLERİN KARŞI KONULAMAZ ETKİLERİ

Saç dökülmeleri kimi zaman istenmeyen boyutlara ulaşır. Kişinin fiziki görüntüsünü değiştiren ve psikolojik açıdan da rahatsızlık veren bu sorun için son dönemlerde pek çok kişi saç ektirme ameliyatı olmaktadır. bıttım sabunu kullanarak bu sorundan kolayca kurtulmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Sağlıklı, yoğun ve parlak saçlara sahip olmak herkesin istediği bir şeydir. İçeriği ile tamamen doğal olan bıttım sabunu hiçbir yan etki yapmadan saçlar üzerinde onarıcı etkiye sahiptir. Bazı saçlar dökülürken bazıları yeniden çıkar. Ancak çıkan saçların güçlü ve kuvvetli olması için kafa derisinin güçlenmesi ve E vitamini ile saç kıllarının sağlamlaşması gerekmektedir. Dökülen saç sağlıksız ve kuvvetsizdir. Doğal özlerle üretilmiş Siirt bıttım sabunu ile saç dökülmelerine son noktayı koyabilirsiniz.

Bıttım veya diğer adı ile menengiçin faydaları nelerdir?

70 kadar türü olan sakız ağacının bir çeşit meyvesi olan menengiç, mercimekten biraz daha büyüktür ve tadı fıstığa benzer. Meyvesi, yaprakları, tohumu ve sakızının kullanıldığı bu bitki tıbbi açıdan her derde deva olacak niteliktedir. Bıttım sabunu faydaları şu şekilde sıralanabilir;

  • Yaprakları saçlara sürüldüğünde renk kayıplarını önler,
  • Taban ve avuç içi terlemelerini önler,
  • Yaraları tedavi eder.

Bıttım sabunu kullanım şekli ve dozu nasıl ayarlanır?

Saç ve cilt için bulunmaz bir nimet olan bitki, düzenli kullanılması halinde fayda eder. Doğal ürünlerin tamamında düzenli kullanım konusu büyük önem taşır. Saçları veya cildi haftada bir kez bu sabun ile yıkamak zarar vermez ancak istenen faydayı da sağlamaz. Cildin her gün sabah ve akşamları bıttım sabunu ile temizlenmesi gerekmektedir. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlayan sabun aynı zamanda istenmeyen yağlanmaların ve bunun yol açtığı sivilcelerinde temizlenerek kaybolmasını sağlar. Bolca köpürtülerek saça uygulanan sabunu kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ilave olarak kimyasal bir ürünün saça uygulanmaması gerekliliğidir. Kepek oluşumunu tamamen ortadan kaldıran sabun aynı zamanda dökülerek azalan saçlarında kalitesini ve sayısını artırarak tekrar eski haline kavuşmasını sağlar. Beyaz saçlara düzenli olarak uygulanan sabun saç renginin tekrar kendine gelmesine yardımcı olacaktır. Saçı besleyerek yumuşak olmasını sağlayan sabun ile saçlar daha kolay şekil alır ve elektriklenmez.

Mikrop öldürücü özelliği ile deri hastalıklarına da iyi gelen Siirt bıttım sabunu egzama, mantar, sivilce ve yaralara karşı da etkilidir. Gözenekleri açarak zorlanan varis damarları üzerinde rahatlatıcı etki gösteren sabun %100 doğal ürünlerden üretilirken geleneksek yöntemler kullanılarak imal edilir. Vücuttaki kaşıntılara da iyi gelen sabun vücudun ihtiyacı olan neme kavuşmasını sağlayarak kuruluktan pul pul dökülen deriyi tamir eder. Zor bir üretim sürecinden geçen doğal sabun kişisel temizlik malzemesi olarak son derece uygundur. Bölge halkının uzun yıllardır kullandığı sabun, büyük şehirlerde de yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgi gösterdiği ürüne internet üzerinden sipariş verilerek sahip olunabilir. Hoş ve ferah kokusu ile günlük el temizliği için de son derece uygundur. Doğal ürünlerle gelen sağlık her zaman en makbul olanıdır. Doğal ürünlere duyulan özlem zor hayat şartlarının, yoğun iş temposunun ve hayat pahalılığının net bir sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Doğal ürünlerin ilaç olmadığı ve bu sebeple beklenen etkinin düzenli kullanım sonucu zamanla ortaya çıkacağı hiçbir zaman unutulmamalıdır. Bıttım sabunu faydaları kullanım süresi ile doğru orantılı olarak gözlenebilir. Dökülen saçlar için kullanılmaya başlanan sabunun kısa süre sonra yerini kimyasal içeriklerle dolu şampuanlara bırakması halinde istenen sonuç alınamayacaktır. Herkesin ihtiyaç duyduğu kişisel bakım ürünleri son derece pahalıdır. Buna rağmen içeriğindeki kimyasallar ile desteklenir ve yapılan tanıtım ve reklam çalışmaları sayesinde olması gerekenden fazla ilgi görürler. Doğal ürünler hem maliyet açısından ekonomiktir hem de gerçek temizliğin en önemli unsurlarıdır. Doğal bir meyve bitkisinden üretilen sabun herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Hatta pek çok kimyasal ürün sebebiyle yaşanan sorunları düzelterek tedavi edici etkisi ile bilinir. Şifanın kaynağı olan doğaya daha özen göstererek ve onun bize sunduğu nimetlerden daha fazla faydalanarak hayatı güzelleştirmek ve yaşam kalitesini artırmak mümkündür. Sizde bugün hayatınızda bir değişiklik yapı ve kişisel temizliğinizde bıttım sabunu kullanmaya başlayın. 


Yorumlar - Yorum Yaz
http://www.bitkiselbittimsabunu.com
http://www.bitkiselbittimsabunu.com