SİİRT BITTIM SABUNU MUCİZELERİNİ SİZDE KEŞFEDİN..
SAÇ DÖKÜLMESİNE SON
SİPARİŞ HATTI:0542 368 50 37
http://www.bitkiselbittimsabunu.comhttp://www.bitkiselbittimsabunu.com

Siirt Bıttım Sabunu: Doğallıkla Sağlığın Kucaklaşması

Siirt Bıttım Sabunu: Doğallıkla Sağlığın Kucaklaşması

Hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer alan sabun ve şampuanlardan yeterli verimi alamadığınızı düşünüyorsanız ya da fabrika imalatı ürünlerden kurtulup doğallığı yakalamak istiyorsanız sizlere reddedemeyeceğiniz bir teklifle geliyoruz. Siirt bölgesinde alışılageldik usullerle yapılan bıttım sabunu, doğallık ve kaliteye dair bütün beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak.

Bıttım Sabunu Üretim Aşamaları

Tamamen doğal yollarla, geleneksel yöntemlere sadık kalınarak hazırlanan bıttım sabunu, her sene eylül ayında toplanmaya başlayan bıttım adı verilen yabani fıstıkların yağından elde edilmektedir. Toplanan bıttımlar, özenle ayıklanıp güzelce yıkanır ve 5 ila 10 gün arasında kurutulmaya bırakıldıktan sonra taş değirmenlere götürülerek öğütülür. Öğütülen bıttımlar, sıcak suda 2 saat boyunca yoğrularak yağ çıkarma işlemine tabi tutulur ve ortaya vücudunuzda mucizevi bir etki yaratacak olan bıttım yağı elde edilir. Elde edilen yağ, büyük kazanlarda kaynamakta olan su ve kül karışımına ilave edilerek yavaş karıştırılır. Burada amaç; suyun buharlaşması ile bıttım yağı ve külün birbirlerine nüfuz etmesini sağlamaktır. Bıttım yağı kazanda kaynamaya devam ederken farklı bir kapta sabunlaşma reaksiyonunun gerçekleşmesi için 23 litre su ve 5 kilo payet kostikten oluşan ayrı bir karışım hazırlanır. Hazırlanan çözelti, periyodik aralıklarla bıttım yağına ilave edilerek sabunlaşmanın gerçekleşmesi sağlanır. Yaklaşık olarak 12 ila 15 saat arasında süren bu işlem sonucunda ortaya çıkan Siirt bıttım sabunu, büyük kaplara konularak açık havada 3 gün boyunca bekletilir. Sabunlar kuruduktan sonra el ile küçük parçalara ayrılır ve yine el ile paketlenerek bu deneyimi yaşamak isteyen sizlere ulaştırılır.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır?

Aşağıda faydalarını uzun uzun anlatacağımız bıttım sabununun vücudunuza sağlayacağı yararlara geçmeden önce nasıl kullanılacağıyla ilgili bilgi vermek gerektiği kanısındayız.

  • Bıttım sabunu saç için kullanıldığında yanında herhangi bir ek ürüne gereksinim duyulmamaktadır. Cansız düşmüş saçlarınızı, bıttım sabunu ile bolca köpürterek dipten uca masaj yapacak şekilde yıkayın ve güzelce durulayın. Bıttım sabunu ile yıkadığınız saçlarınıza şampuan ya da saç kremi gibi yapay saç bakım ürünlerini sürmeyin.
  • Vücut temizliğiniz ve cilt problemleriniz için de bıttım sabununu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Vücudunuz rahatsız olan noktalarına bıttım sabununu sürüp güzelce masaj yapacak biçimde ovalayın. Kısa zamanda etkin bir sonuç aldığınıza şahit olacaksınız.

Bıttım Sabunuyla Saçlarınızı Canlandırın

Bıttım sabunu faydaları arasında şüphesiz en dikkat çekici olanı saçlara sağlamış olduğu sayısız miktardaki yarardır. Bıttım sabununun klinik testler sonucunda da onaylanan saç ile ilgili faydalarına değinecek olursak:

  • Bıttım sabunu saçlarınıza derinlemesine nüfuz ederek saçlarınızı besler ve doğal bir canlılık kazanmasını sağlar. Bu sayede ışıl ışıl parlayan, son derece dolgun göz kamaştırıcı saçlara tamamen doğal yollarla kavuşmuş olursunuz.
  • Bununla birlikte Siirt bıttım sabunu, saç dökülmelerine karşı doğal serum niteliği göstermektedir. Saçlarınızı bu mucizevi iksirle yıkadığınızda saç dökülmelerine neden olan cansız saç kökleri yeniden eski gücünü kazanacak ve dökülmeler kısa zamanda sonlanacak. Bu durumun doğal bir sonucu olarak güçlenen köklerden yeni ve sağlıklı saçlar çıkacak.
  • Bıttım sabununun saça dair en önemli faydalarından bir diğeri kepek oluşumunu kesin bir şekilde sonlandırmasıdır. Düzenli aralıklarla kullanılan bıttım sabunu, saçlarınızdaki kepekleri yok etmekle kalmaz; yeni kepeklerin oluşumunu engelleme noktasında da aktif olarak mücadele eder.
  • Beyazlamış saçlarınız sizin için önemli bir sorun mu teşkil ediyor? O zaman bıttım sabununu deneyin; zira bıttım sabunu benzersiz formülüyle beyazlayan saçlarınızı eski rengine kavuşturacak.

Cilt Problemlerine Kesin Çözüm

Bıttım sabunu faydaları, sadece saçla sınırlı değil. Vücut temizliğinde de dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bıttım sabunu özellikle egzama, mantar, sedef gibi cilt hastalıklarının tedavisinde de aktif olarak kullanılabilmektedir. Bu yönüyle cilt doktorları söz konusu deri rahatsızlıklarından şikâyetçi olan hastalarına bıttım sabununu tavsiye etmektedir. Bunun yanı sıra parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız bıttım sabunu, vazgeçilmezleriniz arasındaki yerini alacak.

Bıttım Sabununa Ulaşma Yolları

Yukarıda sıraladığımız üzere bıttım sabununun sizlere sağladığı sayısız fayda mevcuttur. Peki, bu doğal şifa kaynağına ne şekilde ulaşabiliriz? Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek pek çok kaynak bulunmaktadır. İnternetten vereceğiniz siparişleriniz kısa süre içerisinde elinizde olabileceği gibi kentinizin farklı noktalarında konumlanmış olan aktarlardan da bıttım sabunu temin edebilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.bitkiselbittimsabunu.com
http://www.bitkiselbittimsabunu.com