SİİRT BITTIM SABUNU MUCİZELERİNİ SİZDE KEŞFEDİN..
SAÇ DÖKÜLMESİNE SON
SİPARİŞ HATTI:0542 368 50 37
http://www.bitkiselbittimsabunu.comhttp://www.bitkiselbittimsabunu.com

Doğal Mucize Bıttım Sabunu

Doğal Mucize Bıttım Sabunu

Sabun yüzyıllardır insanlar tarafından kullanılan bir temizlik ürünü olmakla birlikte akla ilk olarak saflığı ve doğallığı getirmektedir. Peki, hayatımızın vazgeçilmezi olması hasebiyle büyük önem arz eden sabunlar, bizim ulaştığımız şekliyle ne kadar doğal? Yani marketten aldığımız fabrika yapımı sabunlar sandığımız kadar masum mu? Son yıllarda bu konuda hız kazanan bilimsel çalışmalar gösteriyor ki, market raflarını süsleyen birbirinden farklı özleriyle insanlara doğallık vadeden sabunlar, sağlık açısından ciddi riskler içermektedir. Reklamlarında birbirinden ünlü isimlerin boy gösterdiği sabunlar ve buna ek olarak saçlarımıza doğal bir güzellik katacağı iddia edilen şampuanlar, içerdikleri kimyasal bileşenlerle kanser dâhil olmak üzere birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Bu konuda yavaş yavaş bilinçlenmeye başlayan sağlığına düşkün insanlar alternatif yollar aramaya başlamış; bunun sonucunda organik yollarla üretilen sağlık açısından risk içermeyen sabunlara olan rağbet artmıştır. İşte tam da bu noktada size müthiş teklifte bulunmak istiyoruz: Doğallığı kanıtlanmış, el yapımı, şifa kaynağı, Türkiye’de ve dünyada kullanımı her geçen gün artan Bıttım sabunu!

Tamamıyla doğal, el yapımı ve el kesimi olan Bıttım sabunu, Siirt’e özgü olan fıstıkların aşılanmamış halinden üretilen bıttımların ezilip çıkarılan yağlarıyla elde edilmektedir. Son derece organik olan ve bilimsel olarak yapılan çalışmalar sonucunda hiçbir yan etkisine rastlanmayan Bıttım sabunu, hem saçlarda hem de vücut temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Doğanın insanlara bahşettiği bir mucize olan Bıttım sabunu, son yıllarda hem Türkiye’de hem de dünyada doğallık arayan insanların vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda. Dünyanın pek çok yerinden insanlar, bu doğal mucizeyle tanışmaya, saçlarında ve vücutlarında gördükleri değişimler karşısında sürekli olarak Bıttım sabunu talebinde bulunmaya başlamıştır. Öyle ki, İngiliz kraliyet ailesinin dahi saçlarını özel olarak Türkiye’den getirttikleri Bıttım sabunuyla yıkadığı; özellikle Prens Charles’ın Bıttım sabununa hayran kaldığı bilinmekte.    

Bıttım Sabunu Faydaları

Faydaları saymakla bitmeyecek Bıttım sabunu, düzenli kullanıldığında başta saç olmak üzere vücudun birbirinden farklı bölgelerinde gözle görülür değişiklere sebep olur. Bu mucizevi sabunun yararlarına göz atmak gerekirse:

  • Bıttım sabunu, düzenli olarak kullanıldığı takdirde saç dökülmesine oldukça etkilidir. Bunun yanında kepeklenmeyi önleme konusunda da oldukça başarılıdır.
  • Vücuttaki gözenekleri açarak vücudun nefes almasını sağlar.
  • Zamana karşı koyamayarak beyazlamış saçlara doğal bir enerji vererek saçların doğal haline dönmesine yardımcı olur.
  • Mikrop kırıcı özelliği sayesinde egzama, mantar gibi cilt hastalıklarına karşı son derece etkilidir.
  • Saç diplerinde oluşan bakteri oluşumunu engellediğinden kafada oluşan yara ve tahrişlere karşı koruma sağlar.
  • Gençlerin korkulu rüyası, insan ilişkilerinin katili sivilcelere karşı doğal koruyucudur; var olan sivilceleri yok etmede güçlü bir silahtır.
  • İnce ve kırılgan yapıdaki saçları güçlendirerek saçlara doğal ve canlı bir görünüm kazandırır. Saçları besleyerek yumuşamasına yardım eder.
  • Vücudun çeşitli yerlerin de meydana gelen kaşıntılara karşı gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
  • Vücutta oluşan varisleri rahatlatma konusundaki etkileri kanıtlanmıştır.

Yorumlar - Yorum Yaz
http://www.bitkiselbittimsabunu.com
http://www.bitkiselbittimsabunu.com