SİİRT BITTIM SABUNU MUCİZELERİNİ SİZDE KEŞFEDİN..
SAÇ DÖKÜLMESİNE SON
SİPARİŞ HATTI:0542 368 50 37
http://www.bitkiselbittimsabunu.comhttp://www.bitkiselbittimsabunu.com

     1 KG 6 KALIP HAKİKİ SİİRT BITTIM SABUNU

   
Ürün Kodu : 01
Üretici : GÜREL TİCARET
Fiyat : 25 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bitkisel Siirt Bıttım Sabunu El Yapımı Doğal Ve Organik Bir Sabundur Bıttım Sabunu Saç Dökülmesine Ve Sivilcelere Son Verir.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Sağlıklı Saçlar İçin Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu son günlerin en gözde doğal ürünlerindendir. Zira saç derisinde ve saçlarda gösterdiği mucizevi etkiler dilden dile yayılmakta ve herkesin bıttım sabunu talep etmesine neden olmaktadır. Peki nedir bu bıttım sabunu? Bıttım ağacının meyvesinden yapılan bıttım sabunu Siirt bıttım sabunu olarak da bilinmektedir. Zira bu yörede yoğun olarak üretimi yapılmaktadır bunun yanında da Mardin de bıttım sabunu üreticilerindendir. Daha çok yeşil bir renge sahip olan sabun uçuk yeşil ve sarı da olabilmektedir. Hakiki Siirt bıttım sabunu üretiminde hiçbir şekilde makine bulunmaz. Tamamıyla el yapımı olarak ortaya çıkartılan sabunun bu özelliği de sabuna sağlık açısından ekstra bir değer katmaktadır. Bıttım ağaçlarından toplanan bıttımların ayıklanıp yıkanması ile başlayan bıttım sabunu üretimi, birkaç saatlik yoğurulma işlemi ile devam eder. Daha sonra içeriğine eklenen Koh çözeltisi (kül suyu) ile kaynatılarak yağı iyice çıkartılır ve soğumaya bırakılır. Bunlardan başka hiçbir işlemin uygulanmadığı üretim basamakları bir hafta kadar zaman alabilmektedir. Yapımı oldukça zahmetli ve zor olan bıttım sabununun değeri bu şekilde daha da artmaktadır. Üstelik fiyatı da bu zahmet ile kıyaslandığında ters orantılıdır. Hem uygun fiyat hem de maksimum olumlu geri bildirim sağlayan bıttım sabunu ile saç deriniz sağlığına kavuşacaktır ve başka bir ürüne de zaten gerek duymayacaksınız.

Bıttm Sabunu Saçlara Ne Gibi Yarar Sağlar

Bıttım sabunu faydaları saç derisi ve saçlarda şu gibi ibareler ile kendini gösterir:

 • Bıttım sabunu mikrop öldürücü yani antiseptik bir özelliğe sahiptir. Dolayısıyla saç derinizde konuşlanan bakteri ve mikropların sebep olduğu rahatsızlıkların kaybolmasında ve engellenmesinde etken bir ürün olmaktadır.
 • Saç derisinde meydana gelmiş egzama, sedef hastalığı ya da mantar gibi ciddi problem çıkartan cilt hastalıklarının etkilerini azaltmada kullanılabilmektedir.
 • Kepek oluşumu ve pullanma gibi özellikle görüntüde sıkıntı çıkartan deri hassasiyetlerinin önlenmesinde de etkili rol oynar.
 • Saç derisindeki gözenekleri açarak,  saç derinizin dolayısı ile saçlarınızın nefes almasını sağlayarak sizlere ve saçlarınıza canlı bir görünüm kazandırmaktadır.
 • Saçlarınızdaki aşırı yağlanma ve aşırı kuruluğun önlenmesinde etkin rol oynayarak saç derinizin nemini dengeler, saçlar kendine gelir.
 • Saç dökülmesine oldukça iyi gelen bıttım sabunu, içeriğindeki %100 doğal bıttım yağı ile saç köklerini besler ve dökülmeyi ciddi boyutlarda azaltır. Bıttım sabunu saç dökülmesini önleme deyince akla gelen ilk üründür.
 • Beslenen saç kökleri ile saçlarınız daha yumuşak, canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanır.
 • Güçsüz ve sürekli kırılan ve kopan saçlar yerini güçlü, dayanıklı ve kalın telli saçlara bırakır.
 • Bıttım sabununu hayatınızın bir parçası yaptığınızda seyrelmiş ve neredeyse hiç saç çıkmayan bölgelerde yeniden saçlarınızın çıktığını fark edeceksiniz.
 • Yine düzenli bıttım sabunu kullanımı beyazlaşan saç tellerinizin tekrar eski rengine döndürecektir.
 • Saç derinizdeki kaşıntı ve tahrişleri yok etmede de etkin rol oynamaktadır.

Bıttım sabunu her doğadan gelen ürün gibi gerçek bir şifadır. Yukarıda saydığımız bıttım sabunu faydaları sizlere düşük fiyatta maksimum yarar sağlamaktadır. Piyasada bulunan birçok ürün sizlere yukarıdaki birçok özelliği vaat etse de maalesef ki içeriklerindeki kimyasal madde eklentileri ile bunu başaramamaktadırlar. Üstelik fiyat olarak da sizleri zorlayacak ciddi miktarlara sahiptirler. Halbuki doğa bizlere her şeyin ilacını vermiştir. Yalnızca yapmamız gereken biraz araştırma yapmak ve hangi bitkinin bizlere iyi geldiğini saptayarak uygun bir şekilde düzenli olarak kullanmaktır. Bıttım sabunu hiçbir şekilde ek bir katkı maddesi içermez dolayısıyla sizlerde herhangi bir yan etkiye ya da alerjik bir reaksiyona sebebiyet vermez. Fakat eğer ki cildinizde daha önceden oluşmuş, hala da devam etmekte olan, yukarıda saydığımız rahatsızlıklar dışında ciddi farklı bir sorununuz var ise bıttım sabunu kullanmadan önce bir doktora ne olur ne olmaz önlem amacı ile başvurmanız tavsiye ediliyor. Bıttım sabununun bir zararı yoktur ancak cildinizdeki sorun çok daha farklı bakteriyel bir nedenden kaynaklanabilir bu nedenle sadece önlem amaçlı doktor görüşü istenebilmektedir. Bunun dışında bıttım sabununu güvenle ve içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz çünkü %100 tamamen doğal olan ürünler sizlere hiçbir zarar vermez.

 
 
SİPARİŞ VER
ADI SOYADI
SİPARİŞ MİKTARI
CEP TELEFONU
E-POSTA
Adres
İL
İLÇE
Mesaj
 
 
 
http://www.bitkiselbittimsabunu.com
http://www.bitkiselbittimsabunu.com